Smite Svjetsko prvenstvo 3. dan & dvotočka; Finale

Datum Stvaranja: 14 Lipanj 2021
Datum Ažuriranja: 1 Svibanj 2024
Smite Svjetsko prvenstvo 3. dan & dvotočka; Finale - Igre

Sadržaj

Ulozi su bili visoki na posljednjem danu udari Svjetsko prvenstvo u Atlanti, Georgia. $ 2,5 milijuna dolara visokih uloga.

Nakon vrlo konkurentnog dana dva polufinala, Sjevernoamerički kognitivni premijer i europski Titan izašli su na vrh. Možete pročitati naš detaljni pregled drugog dana ovdje i razgovore s kognitivnim premijerom i Titanom.

Utješna utakmica (kognitivno crveno vs SK Gaming)

Utješna utakmica za treće i četvrto mjesto započela je dnevne događaje. Sjevernoamerički Kognitivni Red suočio se s europskim SK Gamingom za šansu od 400.000 dolara. Oba tima imala su uspješan turnir proteklog vikenda i svaki se osjećao ravnomjerno.

Game One

Kognitivni Crveni je rano povukao prvu krv na 5 minuta, a Divios je zamahnuo dvostrukim ubojstvom. Kognitivni crveni nastavio je s tim zamahom prvih deset minuta, preuzimajući vodstvo u zlatu i iskustvo s brojem smrtnih slučajeva od 4-1. Ubrzo nakon toga, Zyrhoes iz SK Gaminga izveo je tri člana Cognitive Reda kako bi izjednačio rezultat na 4-4. SK Gaming uzima prvi Zlatni bijes 12 minuta i čini se da se pregrupiraju nakon grubog početka.

Kognitivni Red uspijeva uzeti i drugi Gold Fury i Fire Giant unutar nekoliko minuta i pritisnuti SK Gaming timskim borbama. Nakon 28 minuta, Cognitive Red uništava Tit Gaming i osvaja prvu utakmicu.

Igra dva

S velikom količinom novčanih nagrada na liniji, SK treba osvojiti ovu utakmicu kako bi ostao u borbi za treće mjesto. Dvije minute u drugoj utakmici, Kognitivni Red dobiva prvo ubojstvo. SK Gaming igra malo više defanzivno i izbjegava napade Kognitivnog Reda prvih deset minuta utakmice, zadržavajući rezultat 3-0 za Cog Red.

Na 18 minuta, Cognitive Red je pobijedio prvi Gold Fury i Fire Giant, povećavajući svoju zlatnu prednost za 15,000. Čini se da SK Gaming ne može uhvatiti pauzu i bori se da ubije nekog od kognitivnih crvenih. Rezultat ostaje na 11-0 za Cognitive Red za 20 minuta utakmice. Na 23 minuta, Cognitive Red izvlači svu SK Gaming i ide za svojim neprijateljem Titanom. Pobijedili su Titan i osvojili treće mjesto u udari Svjetsko prvenstvo.

Finale (kognitivna premijera vs. titan)

Sa $ 800,000 razlike u nagradnoj igri između prvog i drugog mjesta, obje momčadi donose sve što imaju za finale udari Svjetsko prvenstvo. Kognitivni premijer koji predstavlja Sjevernu Ameriku i Titan iz europske regije suočavaju se s naslovom prvaka u najboljem od pet utakmica.

Igra 1

I kognitivni premijer i Titan šutiraju igru ​​s partijem za skok u sredini karte, pokazujući razinu sportskog duha i zabave koja se događa tijekom finala. Nakon 4 minute igranja, timska borba izbija s Kognitivnim premijerom koji pobjeđuje s 4-1.

Kognitivni premijer uzima prvu zlatnu bijes na 8 minuta i vodi zlatom i iskustvom. Kognitivni premijer porazi drugi i treći Zlatni bijes, nakon čega slijedi Vatrogasni div, uzimajući potpunu kontrolu nad zemljovidom na trideset minuta. Nakon četvrtog Gold Fury, kognitivni premijer ide nakon Titanova neprijatelja Titana i osvaja prvu utakmicu.

Igra 2

Druga utakmica započinje s kognitivnim crvenim crtanjem prve krvi unutar prve minute. Kognitivna premijera MLCSt3alth dominira sa samo 3 ubojstva tijekom početka igre. Kognitivni premijer preuzima zlatnu bijes na oznaku 7:30 i opet na trku od 13:30, s rezultatom 5-1 za Cog.

Nakon dvadeset minuta igranja, Titan nema tornjeva i kognitivni premijer kontrolira većinu karte. Kognitivni premijer poražuje vatrogasnog diva i četvrti zlatni bijes, potičući njihovo vodstvo s više od 20.000 zlata i iskustva. Kognitivni premijer osigurava drugu pobjedu u finalu protiv Titana.

Igra 3

Titan mora osvojiti ovu utakmicu kako bi ostao u natjecanju, s 800.000 dolara na liniji. Analitičari tvrtke Hi-Rez uvjereni su da je to kraj za Titan kao treću utakmicu. Kognitivni premijer osigurava prvu krv na 2 minute, ali igra brzo završava na 2-2 sljedećih 6 minuta. Titan preuzima kognitivne premijere u 8:30 i hvata 3 ubojstva kako bi vodio 5-2. Titan uzima prvi Gold Fury i pobjeđuje u drugom timu, sada vodi 9-5.

Titanova Ataraxia dominira trostrukim ubojstvom u 17 minuta, a Titan je poražen od drugog Gold Furya i Fire Gianta. Nakon 34 minute igranja, Titan čini poticaj kognitivnim premijerovim feniksima i izlazi na vrh tijekom ove nevjerojatne igre.

Igra 4

Kognitivni premijer sada se znoji, prvobitno misleći da će finale biti 3-0. Četvrta igra počinje s Titanom koji osigurava prvu krv tri minute.

Obje momčadi igraju defanzivnije i nakon 9 minuta izbija timska borba s Titanom koji vodi 6-2. Titan koristi ovaj zamah kako bi osigurao prvu zlatnu bijes, ali Kognitivni premijer započinje novu borbu timova, zatvarajući jaz s 12-10 Titana.Na 24-oj minuti, Titan poražuje još jedan zlatni bijes i ubija 4 igrača kognitivnog premijera.

Titan zatim nastavlja izvlačiti vatrogasnog diva i čini posljednji poticaj za Titanov kognitivni premijer. Titan povezuje finale osvajanjem ove četvrte utakmice, dok dvije ulaze u igru ​​pet.

Igra 5

Energija u Cobb Energy Performing Arts Centru je nevjerojatna. Nakon onoga što je izgledalo kao sigurna stvar za Kognitivnog premijera, Titan je iznenadio svakoga tako što je uhvatio posljednje dvije utakmice. Peti i posljednji meč započinje Titanovim vodstvom nakon momčadske borbe. Obje momčadi igraju vrlo defanzivno, a drugi borbeni tim izbija nakon devet minuta s Kognitivnim premijerom koji izvodi većinu Titana i vodi 6-4.

Kognitivni premijer preuzima prvu zlatnu bijes i dominira sljedećom ekipnom borbom, 14-6 Cog. Kognitivni premijer porazi drugi zlatni bijes i stvarno preuzima kontrolu nad kartom. Nakon dužeg podudaranja, Kognitivni premijer porazio je Titana da postane udari Svjetski prvaci!

Hvala vam što ste provjerili našu pokrivenost SWC-a na GameSkinny. Gamer Launch, naš sestrinski proizvod, je ponosni službeni webhosting web stranica za SMITE klanove, cehove i timove!