Smite Svjetsko prvenstvo 2. dan i dvotočka; Polufinalu

Datum Stvaranja: 16 Lipanj 2021
Datum Ažuriranja: 24 Travanj 2024
Smite Svjetsko prvenstvo 2. dan i dvotočka; Polufinalu - Igre

Sadržaj

Nakon prvog i drugog kruga eliminacija, četiri ekipe su se popodne našle na Smite World Championshipu u Atlanti, Georgia. Oba tima iz sjevernoameričkih i europskih regija ostala su i oba su se morala suočiti sa svojim regionalnim partnerima u polufinalu.

Prva utakmica dana bila je između Titana i SK Gaminga, oba iz europske regije.

Titan je imao nevjerojatnu priču, koja je došla iz amaterskog rangiranja na Wildcard turnir, pobijedivši SK kako bi osigurala poziciju broj jedan u njihovoj regiji. S druge strane, SK Gaming je imao dulju profesionalnu karijeru i time je izgradio posvećenu bazu fanova. Vidjeli smo mnogo fanova SK-a u CSR-u, unatoč činjenici da se odvija u Sjevernoj Americi.

Game One

Obje ekipe izgledale su dobro na početku prve utakmice, bez ubijanja za deset minuta. Titan je uspio pogoditi s prvom krvlju, probijajući se u borbu za ekipu koja je završila Titovim rezultatom 4-2. Utakmica je nastavila biti ravnomjerna, a Titan je vršio pritisak na SK, zadržavajući 2-3 ubojstva sve do 30 minuta, kada je Titan porazio Gold Fury i Fire Giant. Uz dodatnu kožu, iskustvo i zlato, Titan je otišao za neprijateljske Feniksove i uspio izvući cijeli SK-ov tim u tom procesu, s rezultatom od 21-14. Titan je još jednom pobijedio Vatrogasnog Diva i otišao na neprijatelja Titana, osiguravši prvu pobjedu.

Igra dva

Druga utakmica između Titana i SK-a počela je polagano, ali Titan je osigurao prvo ubojstvo malo manje od 6 minuta. Titan je ubio još 3 ubojstva za 12-minutnu ocjenu, SK se borila za povratak. Na 17 minuta, SK uspijeva skinuti tri člana Titana, ali oni ne mogu osigurati Gold Fury.

Izgubivši svoj zamah, Titan ubija četiri igrača SK-a, gurajući se naprijed na 20-ak minuta sa rezultatom 14-7 Titan. Nakon 30 minuta, postoje 3 člana SK lijevo i Titan čini njihov konačni pritisak na neprijatelja Feniksa. Titan je pobijedio neprijatelja Titana i osigurao mjesto u finalu sa šansom od 1,3 milijuna dolara.

Druga utakmica je između sestrinskih timova Sjeverne Amerike, kognitivnog premijera i kognitivnog crvenog.

Kognitivni premijer je veteranski tim na profesionalnom krugu, i definitivno omiljena publika u SWC-u. Kognitivni crveni su najmlađi tim, ali su uspjeli osigurati prvo mjesto za Sjevernu Ameriku. Ova utakmica je definitivno bila svačija igra.

Game One

Prva utakmica između Cog Prime-a i Cog Red-a započinje s premijerom prvog ubojstva protiv Reda rano, na 1-minutnoj ocjeni. Prva borba velikih momčadi završava se rezultatom 4-4 na 6-minutnoj ocjeni. Cog Red uspijeva uhvatiti prvi Gold Fury, ali to je rizična igra, a oni gube tri igrača za Prime. Crveni vodi u zlatu, ali zaostaje u iskustvu, s rezultatom ubojstva na 10-7 za Prime. U 10. minuti ekipa Prime uspijeva da izjednači rezultat na 14-14 minuta. To je bliska utakmica, ali Crveni preuzima kontrolu nad kartom tako što briše cijeli tim. Oni gurnu naprijed i pobijede premijera's Titan za pobjedu u prvom susretu.

Igra dva

Druga igra započinje s prvom pretjeranom krvlju u Kognitivni crveni, ali Prime stvarno preuzima kontrolu nad kartom rano i dominira. S 24-minutnom oznakom, Prime je ispred 23-12 u ubistvima i ima gotovo potpunu pokrivenost karte. Prime kreće na Red's Phoenixes i gura na njihov Titan, ali Red okreće stolove i uspijeva ih istisnuti prije nego što Titan padne. Kognitivni Red se vraća i izbacuje 4 igrača na Prime u 27. minuti. Crveni izvlači vatrogasnog diva dok premijer zgrabi još jedan poraz od zlatnog bijesa. Premijer ponovno ide za oslabljenim neprijateljem Titanom na 40-minutnoj traci i spušta ga do pobjede, povezujući utakmicu 1-1. Ova igra je najduža u dosadašnjem prvenstvu.

Igra 3

Posljednja utakmica između kognitivnog crvenog i kognitivnog premijera započinje s crvenom hvatanjem prve krvi nakon prve minute. Oba tima ostaju prilično dobri čak i tijekom prvih deset minuta, ali premijer dominira u prvoj ekipnoj borbi i uzima prvu zlatnu bijes kako bi im dao prednost u zlatu i iskustvu. Nakon prvog prvog pojačanja, Prime stvarno preuzima kontrolu nad kartom i brzo je pobjedila, tako da su pobijedili titulu Crvenog Titana u 27. minuti. Kognitivni premijer pobjeđuje protiv svoje sestre i bit će na Titanu tijekom sutrašnjeg finala.

Drugi dan Smite Svjetskog prvenstva je priveden kraju, ali uzbuđenje je daleko od kraja.

Sutra ćemo pratiti finale i utješne utakmice, kao i finale cosplay natjecanja, stoga ostanite s nama na GameSkinnyu za sva ažuriranja Svjetskog prvenstva 2015 Smite. Ako niste u SWC-u, evo kako ćete gledati finale sutra!