Madden 16 pikera Carolina Panthers za Superbowl pobjedu

Datum Ažuriranja: 7 Svibanj 2024
Anonim
Madden 16 pikera Carolina Panthers za Superbowl pobjedu - Igre

Sadržaj

Madden 16, EA najnoviji dio franšize, odlučio je pobjednik Superbowl 50 - Carolina Panthers.

zaluditi ima povijest odabira pobjednika s alarmantnom točnošću. Prošle godine, igra je točno predvidjela i pobjednika i konačni rezultat utakmice Superbowl između Patriotsa i Seahawksa (28-24). Pobjeda je poboljšala njihov Superbowl predviđački rekord na 9-3.

Prema zaluditi, evo što će se dogoditi:

1. četvrtina: 10-0 Carolina

Carolina uzima rano vodstvo, zahvaljujući dugom povratku od strane Teda Ginna Jr. Carolina zatvara četvrt s terenskim pogotkom.

2. četvrtina: 17-0 Carolina

Carolina nastavlja s napadom, otvarajući drugu četvrtinu s Jonathanom Stewartom. Broncosi još uvijek ne mogu pronaći put do krajnje zone.

3. četvrtina: 17-13 Karolina

Manning i Broncos izlaze u trećoj četvrtini, nisu spremni odustati bez borbe. Manning baca touchdown propusnicu Emmanuelu Sandersu, dajući Broncosima svoje prve bodove. Dodir se prati presretanjem i dva cilja u polju.

4. četvrtina: 20-17 Broncos

Broncosi nastavljaju trčanje, s Manningom koji baca touchdown na Demaryiusa Thomasa, koji vodi 20-17. No, s manje od minute preostale na satu, Cam Newton uzima stvari u svoje ruke, izokreće i skoči preko Broncosovih igrača kako bi ušli u krajnju zonu.

Konačni rezultat: 24-20 pantera

Koga želite vidjeti osvojiti Superbowl? Slažete li se s ovim predviđanjem? Javite nam u komentarima ispod!